lut
14/10
Gdzie powstaje „Majka”
Opublikowany: 14 lutego 2010 19:52

„Panorama Projekt” to przyjazna firma architektoniczna. Pracują w niej młodzi, ambitni i przede wszystkim zdolni ludzie.Michał Duszyński i Adama Stankiewicz, wspólnicy i właściciele firmy starają się dbać o swoich pracowników, wiedzą bowiem że kreatywne myślenie – przekładające się na niesamowite projekty można uzyskać tylko przy wspólnej współpracy i wewnętrznej harmonii 🙂

To tyle jeśli chodzi o serialową rzeczywistość. A jak od kuchni wygląda biuro „Panorama Projekt”? Biuro firmy Michała i Adam „Panorama Projekt” ma swoją główną siedzibę w hali zdjęciowej „Majki”. Tu mieszczą się wszystkie pomieszczenia: biuro projektowe gdzie na przeciw siebie siedzą Dagmara i zafascynowany nią Wiktor, pokój „graficzny” gdzie swoje biurka ma Majka, Bartek i Sabina, gabinet Michała i gabinet Adama.

Z „firmową ubikacją” związana jest już nawet pewna historia. Ubikacja nie jest prawdziwa – wszystkie sanitariaty są atrapami. Nie mniej, są na tyle realistycznie wykonane, że nie trudno o pomyłkę, która podobno miała miejsce tylko raz.

Wejście do biura jest jest tylko wejściem, do pewnego budynku gdzieś w Krakowie, do którego na czas zdjęć przykręcana jest tabliczka z logo „Panorama Projekt”. Jest jeszcze jedno ważne miejsce taras, na który wychodzi się prosto z korytarza „Panoroma Projekt”(schody na końcu). Taras faktycznie znajduje się na dachu jednego z budynków w centrum Krakowa. I dodajmy jest to taras z najpiękniejszym widokiem w Krakowie.

W „Majce” taras odgrywa szczególną rolę – to na nim, z widokiem na Kraków w tle, odbywają się najważniejsze rozmowy głównych bohaterów. Czasami to w tym miejscu zapadają ważne decyzje. A czasami w przerwie między ujęciami aktorzy lubią sobie w spokoju na nim posiedzieć i podelektować się kawą i jedynym w swoim rodzaju widokiem.

Pokój grafików Korytarz - królestwo Kasi Serialowa ubikacja Kuchnia

Pokój graficzno-projektowy Gabinet Michała I gabinet Adama

Widok hali z góry Panorama projekt

Wszystkie materiały audiowizualne dotyczące produkcji "Majka" pochodzą z oficjalnej strony majka.plejada.pl


1 Komentarz
  1. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. http://serialmajka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

  1. KomentarzeMarta   |  sobota, 06 marca 2010 godzina 10:59

    Super fotki! Szkoda, że nie ma na nich Majki i Michała! Ogólnie to spoko!


Skomentuj


Jeśli masz swoją stronę www możesz w łatwy sposób umieścić na niej link do tego wpisu.
Wystarczy skopiować poniższy kod (Ctrl+C aby zaznaczyć)
Link będzie wyglądał tak: Gdzie powstaje „Majka”