sty
18/10
Majka – odcinek 12
Opublikowany: 18 stycznia 2010 9:13

Przygnębiona i rozbita Majka mówi o swojej ciąży jedynie przyjaciółce Lilce. Obie ustalają, jak mogło do tego dojść. Aleksandra mści się na Lucynie za to, że ta zaprosiła jej matkę na obiad. Anna kontynuuje romans z Gustawem. Na jednej z randek spotyka ich jego córka, Sylwia. Majka postanawia pojechać do kliniki ginekologicznej, w której robiła badania. Spotyka doktor Kowalewską, ale ta twierdzi, że jej nigdy nie widziała. Beata, która ma urodzić dziecko Michała i Aleksandry, źle znosi ciążę.

Premiera w TVN 19.01.2010 godz. 17.55

Majka :: Zwiastun - odcinek 12

Wszystkie materiały audiowizualne dotyczące produkcji "Majka" pochodzą z oficjalnej strony majka.plejada.pl


29 komentarzy
 1. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. http://serialmajka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

 1. KomentarzeEwela   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 14:27

  nie moge się doczekać ...Majka jest fajniejsza od Brzyduli

 2. KomentarzeEwela   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 14:27

  ciekawe czy urodzi dziecko????????

 3. Komentarzeinna   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 15:15

  pewno urodzi....i będzie na końcu z Michałem...na pewno:) z happy endem się skończy

 4. KomentarzePatrycja   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 15:58

  Mi sie wydaje ze ta beata poroni a majka Urodzi i da im to dziecko ! ;D i puzniej Majka bedzie z Michalem i Sie skonczy

 5. KomentarzeEwka;p   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 18:22

  A mi się wydaję, że Beata poroni, Majka dowie się, że to dziecko jest też Michała i mu powie i bedą razem <<<koniec;)

 6. Komentarzemajka 12-20   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 18:46

  Odcinek 12

  Majka jest przygnębiona i rozbita. Nikt w domu nie wie, że jest wciąży. O ciąży wie tylko jej przyjaciółka – Lilka. Razem z nią Majkapróbuje ustalić, jak zaszła w ciążę. Aleksandra mści się na Lucynie zazaproszenie Haliny na obiad. Anna kontynuuje romans z Gustawem. Najednej z ich randek spotyka ich córka Gustawa, Sylwia. Majka postanawiapojechać do kliniki, w której robiła cytologię. Spotyka dr Kowalewską,ale ta twierdzi, że jej nigdy nie widziała. Beata, matka zastępczaMichała i Aleksandry, źle znosi ciążę.

  Odcinek 13

  Rodzina Majki zaczyna coś podejrzewać. Majka jest już pewna, że wklinice doszło do pomyłkowej inseminacji. Wiktor przegrywa w kartykolejne pieniądze i coraz bardziej zadłuża się u Stefana. Anna wybaczaGustawowi, że udawał przed córką, że nic ich nie łączy. Lilka niechcącymówi o ciąży Konradowi, koledze z uczelni. Informacja o ciąży Majkitrafia do prof. Bielskiej. Majka traci wymarzone stypendiumfotograficzne.

  Odcinek 14

  Michał rozmawia z Majką o jej nieobecnościach w pracy. Po rozmowieKasia znajduje ją zapłakaną w toalecie. Majka mówi jej o ciąży. Klarazłości na Piotra, że poświęca jej za mało czasu. Jest wściekła, kiedyPiotr pokazuje jej prezent dla Majki. Lilka chce wytłumaczyć Majce, wjaki sposób Konrad dowiedział się o ciąży. Rodzina Majki przygotowujeuroczystą kolację z okazji wygranego stypendium. Zaskoczona Majka chcewyznać im prawdę, ale w drzwiach staje żona Gustawa – Helena.

  Odcinek 15

  Włoski wieczór dla Majki kończy się awanturą. Anna jest zrozpaczona,ale postanawia zemścić się na Gustawie. Lilka prosi Majkę o spotkanie wich ulubionej knajpce „Kliszy”. Aleksandra dowiaduje się, że zastępczamatka ich dziecka źle się czuje. Uważa, że Beata udaje i chce wyciągnąćod niej i Michała więcej pieniędzy. Róża uświadamia Annie, że Majka makłopoty. Majka przychodzi do „Kliszy”, gdzie je przyjaciółkazorganizowała wystawę – niespodziankę. Michał jedzie do kliniki, gdziedowiaduje się, że Beata – zastępcza matka – poroniła.

  Odcinek 16

  Poronienie Beaty załamało Michała. Michał ma żal do Aleksandry, żenie przeżywa tego tak jak on. Kasia wyznaje Majce, że jest zazdrosna oBartka, który najwyraźniej adoruje Majkę. Majka tłumaczy koleżance, żeteraz liczy się dla niej tylko dziecko. Lilka namawia Majkę naspotkanie z prawnikiem. Piotr i Anna przyznają się Majce, że wiedzą ojej rezygnacji ze stypendium. Są przekonani, że zrobiła to z miłości doMichała.

  Odcinek 17

  Majka zwierza się Lilce, że nie wie, jak powiedzieć prawdę rodzinie.Majka zaczyna mieć ciążowe dolegliwości. Michał jest zaniepokojony jejstanem. Od słowa do słowa zaczynają rozmawiać o tym, co lubią i co jestdla nich ważne. Lucyna rozmawia z Haliną i dowiaduje się, że Aleksandrakolejny raz źle potraktowała matkę. Wiktor za namową Stefana kradniepieniądze z konta Panorama Projekt. Anna znajduje wyniki badań idowiaduje się, że Majka jest w ciąży.

  Odcinek 18

  Anna martwiąc się o Majkę opowiada o wszystkim Piotrowi.

  W Panorama Projekt Dagmara wciąż stara się zwrócić na siebie uwagęMichała. O względy Dagmary zabiega Wiktor i Stefan, który obsypuje jądrogimi prezentami. Aleksandra czuje, że traci władzę nad Michałem iskarży się teściowi. Michał kolejny raz przekonuje się, że Aleksandranie przejęła się stratą dziecka. Majka mówi Annie i Piotrowi, że niewie, kto jest ojcem dziecka.

  Odcinek 19

  Majka wyprowadza się z domu. Cała rodzina zastanawia się, gdziezniknęła Majka. Aleksandra znów skarży się Grażynie, że Michał jązaniedbuje i ucieka w pracę. Grażyna podpowiada Aleksandrze sposoby naodzyskanie męża. Aleksandra umawia się na romantyczny wieczór zMichałem, ale ten wraca do Panorama Projekt, by skończyć ważny projekt.W firmie spotyka Majkę, która po ucieczce z domu nie ma gdzie spać.Aleksandra niepocieszona czeka na męża w domu.

  Odcinek 20

  Majka mówi Michałowi, że wyprowadziła się z domu. Michał pozwala jejprzenocować na kanapie w swoim gabinecie. Zmęczony, sam wkrótce zasypiaprzy biurku. Rano zastaje ich Bartek. Panorama Projekt zaczyna huczećod plotek. Lucyna spotyka się z Haliną i dowiaduje się coraz więcej oAleksandrze. Piotr i Anna ukrywają prawdę przed Różą a samirozpoczynają poszukiwania Majki. Michał próbuje udobruchać Aleksandrę,ale przeprosiny psuje mu telefon Wiktora. Aleksandra dowiaduje się, żeMichała spędził noc z Majką.

 7. Komentarzemajka 12-20   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 18:47

  no to wszystko wiecie!!!!!!!!!!!

 8. KomentarzeOla   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 18:49

  Majka jest fajna ,
  ale BrzydUla fajniejsza...
  czasami mam wrażenie że Majka to taka "podróbka" Brzyduli..
  ten sam wątek.. dostaje prace - i zakochuje sie w pracodawcy...
  Ale nie ma co - i tak wciąga, jestem
  bardzo ciekawa co będzie dalej...

 9. KomentarzeEwka;p   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 18:51

  już nie mogę się doczekać odc. 12...

 10. KomentarzeLinkaaa   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 19:00

  Czekamy :))

 11. KomentarzeEwka;p   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 19:02

  taaaaaaaak czekamy, czekamy... jak już ktoś bedzie miał linka wcześniej niech poda. plizzzzzzzzzzzz...

 12. KomentarzePaulina   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 19:07

  Odcinek 21

  Emisja: 1.02.

  Anna próbuje przekonać Majkę do powrotu do domu. Matka i córka mają do siebie wiele pretensji a rozmowa tylko pogarsza sytuację. W efekcie Majka nie chce wrócić do domu a Anna wciąż nie wie, kto jest ojcem dziecka Majki. Michał próbuje ratować swoje małżeństwo, ale Aleksandra nadal czuje się zagrożona. Dobrze wie, że jej kluczem do fortuny Duszyńskich jest tylko dziecko. Sympatia teścia i jego obietnice związane z wnukiem uspokajają ją, chociaż strach, że w życiu Michała może pojawić się inna kobieta, pozostał. Tymczasem Majka, dzięki namowom Adama, dostaje nowe zlecenie dla Panorama Projekt. Aleksandra mówi Michałowi, że wie o jego romansie.

  Odcinek 22

  Emisja: 2.02.

  Michał uspokaja Aleksandrę, że jego romans z Majką to zwykła biurowa plotka. Mówi jej, że jedyne, na czym mu zależy, to ich przyszłe dziecko. Majka jest przejęta wizytą u lekarza. Jej ciąża przebiega prawidłowo a sama Majka zaczyna godzić się z faktem, że zostanie mamą. Martwi ją tylko, że nie wie, kim jest ojciec dziecka. W domu Olkowiczów panuje grobowa atmosfera. Piotr postanawia działać i jak najszybciej sprowadzić Majkę do domu. Wiktor dowiaduje się, dlaczego Stefan aż tak nienawidzi Michała. Stefan nie kryje się z tym i zapowiada, że przyjdzie czas, kiedy pozbawi Michała wszystkiego, na czym mu zależy.

  Odcinek 23

  Emisja:3.02.

  Piotr dowiaduje się, w jaki sposób Majka zaszła w ciążę. Kiedy opowiada o tym Annie, ich rozmowie przysłuchuje się Róża. Aleksandra zaczyna intensywnie szukać nowej matki zastępczej. Stawia przy tym wysokie wymagania i nie ukrywa rozczarowania ofertą agencji. Michał tłumaczy Majce swoje ostatnie zachowanie – plotki w Panorama Projekt spowodowały, że starał się być bardziej oficjalny. Michał wie, że to Wiktor powiedział o wszystkim jego żonie. Majka przeprowadza się do Lilki. Tam dowiaduje się, że jej ukochana babcia miała atak…

  Odcinek 24

  Emisja: 4.02

  Nagła choroba Róży okazała się podstępem, dzięki któremu Majka wraca do domu a jej ciąża przestaje być już tajemnicą. Klara zazdrosna o Piotra i jego zaangażowanie w sprawy Majki, zrywa z nim. Aleksandra próbuje wszelkich sposobów, by jak najszybciej znaleźć zastępczą matkę. Lucyna Duszyńska zaczyna podejrzewać synową i przyglądać się jej postępowaniu. Majka rezygnuje z pomocy mecenasa Kotowskiego i nie chce już domagać się odszkodowania. Piotr postanawia wyjaśnić sprawę pomyłki na własną rękę. Świadkiem jego burzliwej rozmowy z dr Kowalewską jest Mikołaj Korecki – dyrektor kliniki i przyjaciel Michała.

  Odcinek 25

  Emisja:5.02.

  W klinice Mikołaj jest zaniepokojony awanturą, której był świadkiem. Podstępem zmusza dr Kowalewską do przyznania się do pomyłki. Niestety, dr Kowalewska ukrywa przed Mikołajem nazwisko Majki. Ciąża Majki staje się tematem plotek. Ich przyczyną są tajemnicze ogłoszenia o treści „Samotna kobieta w ciąży poszukuje ojca swojego dziecka”. Telefon Majki urywa się d głupich anonimów. Aleksandra, w swoich poszukiwaniach matki zastępczej, staje się ofiarą oszusta. Wkrótce, wraz z Michałem, dowie się również o pomyłce w klinice i tajemniczej kobiecie, która może być matką dziecka Michała.

 13. Komentarzetadeusz w   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 19:19

  ...prawda jak łatwo można zniszczyć człowieka,jego życie,plany.A co z moralnością lekarki itd...? Z jaką wizytówką moralności spotka się Majka na uczelni, od przyjaciół? Szpital wywinie się -normalka.Jeżeli Majka nie czuje miłości do swojego szefa,a w końcowej fazie wyjdzie za niego-znaczy że; SKOWRONEK ZAMIENIŁ SIĘ W WYRAINOWANEGO WILKA !

 14. KomentarzeHehe   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 19:27

  hehe.. Majka nie odda tego dziecka xD! Na stóóówe.. Ola sie wkurzy tylko bez potrzeby bo i tak wyjdzie na jaw ze usunela ciaze .. a wtedy Michał sie obrazi i wybierze Majeee.. banał 😀

 15. KomentarzeEwa   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 20:28

  Serial jest świetny,po prostu rewelacja.Oglądam zawsze dwa poprzednie,i dopiero aktualny.Naturalna dziewczyna,poważne sprawy,ambitni ludzie.

 16. KomentarzeCZERWIEC   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 20:33

  pewnie jak w brzyduli,, przyjęcie do pracy, a pózniej...''
  zawsze to samo

 17. Komentarzeona23   |  poniedziałek, 18 stycznia 2010 godzina 20:54

  ci aktorzy to porażka!!!

 18. KomentarzeMiska   |  wtorek, 19 stycznia 2010 godzina 11:10

  co za chamstwo!!! wszystkie odcinki opisane to teraz po co ogladac dalej??? najlepiej wszystkie opiszcie i serial straci widzow bo kazdy juz wszystko przeczytal!!!

 19. Komentarzedominika   |  wtorek, 19 stycznia 2010 godzina 14:14

  Majka jest o wiele lepsza niż brzydula....

 20. Komentarzekrzych   |  wtorek, 19 stycznia 2010 godzina 15:25

  podeślijcie linki do odcinka 12

 21. KomentarzeSara   |  piątek, 22 stycznia 2010 godzina 08:41

  Brzydula jest lepsza niż majka bo ona przynajmniej figurę.bo majka jest chuda a majka nigdy nie będzie lepsza niż brzydula.

 22. KomentarzeSara   |  piątek, 22 stycznia 2010 godzina 08:43

  brzydula jest lepsza niż majka bo ona ma figurę a majka nigdy nie będzie lepsza niż brzydula.to godom do dominiki.

 23. KomentarzePiter   |  piątek, 22 stycznia 2010 godzina 23:40

  Sara chopie jo Ci godom kwestia gustu 😛

 24. KomentarzeJustynusia i Majka   |  sobota, 13 lutego 2010 godzina 22:34

  najlepszy serial jaki w życiu widziałam !!
  narazie jest na drugim miejscu niż brzudla bo jest to porównywanie pomiędzy brzydulą a majką...gdyby majka leciała pierwsza to pewno byłaby lepsza od brzyduli..ja osobiście wolkę moją ukochaną Maję !

 25. KomentarzeBeatka   |  niedziela, 14 lutego 2010 godzina 12:28

  The best serial !!!!!

 26. KomentarzeBeataaa   |  niedziela, 14 lutego 2010 godzina 12:28

  Majka najlepsza ^^

  Fani łączmy sie !!!

 27. Komentarzeiwonka   |  poniedziałek, 22 lutego 2010 godzina 15:45

  majka jest o wiele lepsza od brzyduli a i niemoge sie do czekaci zeby majka byla z michalem i beda mieli dziecko z michalem michal juz sie pytal majki czy kiedys jeszcze porozmawiay o wciazy i ona jest i tak w ciazy a wiec michal na pewno weznie majke wierze slowo trzymajcie ciuki za majk i michala zeby byli razem wierze wto kocham majke

 28. Komentarzeroksana   |  niedziela, 12 grudnia 2010 godzina 12:12

  jajka jest leprza od brzyduli chociarz jest skoplikowana no ico ze majka jest chyda to lepiej ula była gruba!!!

 29. Komentarzeroksana   |  niedziela, 12 grudnia 2010 godzina 12:17

  🙂


Skomentuj


Jeśli masz swoją stronę www możesz w łatwy sposób umieścić na niej link do tego wpisu.
Wystarczy skopiować poniższy kod (Ctrl+C aby zaznaczyć)
Link będzie wyglądał tak: Majka – odcinek 12