cze
09/10
Zakochana „Majka”
Opublikowany: 9 czerwca 2010 23:16

Joanna Osyda, młodziutka aktorka, która gra tytułową rolę w serialu “Majka”, dzięki swej urodzie, talentowi i naturalności od razu zyskała rzesze fanów.

– Choć Osyda szybko stała się gwiazdą, nie zadziera nosa, jest normalna, sympatyczna – mówi członek ekipy serialu. – Oby taka została.

Ale dla panów, wielbicieli Joanny Osydy, mamy złą wiadomość: serce aktorki jest już zajęte! Jej wybrankiem jest 24-letni Wacław Mikłaszewski, absolwent łódzkiej szkoły filmowej.

To właśnie na szkolnych korytarzach coś między nimi zaiskrzyło. Potem były wspólne spacery, bukiety kwiatów, romantyczne kolacje. Mikłaszewski także trafił do “Majki”, gra Pawła Misiaka. Wcześniej mogliśmy go oglądać m.in. w ”Brzyduli”, gdzie wcielał się w Filipa asystenta Pschemka. Aktor nie ma jeszcze na swoim koncie głównej roli, ale nie zazdrości Osydzie, cieszy się jej sukcesem. Wie, że w tym zawodzie na swoje szczęście trzeba czasami poczekać. On odniósł sukces na nieco innym polu: dwa lata temu zdobył Grand Prix na festiwalu piosenki aktorskiej we Wrocławiu.

Wszystkie materiały audiowizualne dotyczące produkcji "Majka" pochodzą z oficjalnej strony majka.plejada.pl


1 Komentarz
  1. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. http://serialmajka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

  1. Komentarze...Stars...   |  czwartek, 10 czerwca 2010 godzina 20:36

    Musi być bardzo sympatyczny. Fajnie, że Maj... Joasia znalazła swego adoratora heh. Szczęścia 🙂


Skomentuj


Jeśli masz swoją stronę www możesz w łatwy sposób umieścić na niej link do tego wpisu.
Wystarczy skopiować poniższy kod (Ctrl+C aby zaznaczyć)
Link będzie wyglądał tak: Zakochana „Majka”