Skip to content

31 komentarzy

  1. tomcio
    7 października 2010 @ 15:12

    Kiedy można się spodziewać megavideo ? 😉

  2. edi
    7 października 2010 @ 15:57

    pierwsza

  3. Edek
    7 października 2010 @ 16:36

    Pierwsza

  4. konrad
    7 października 2010 @ 17:48

    Kochani czekam na link 🙂 Pozdrawiam fanów Majki 🙂

  5. KasiaxD
    7 października 2010 @ 18:08

    Dajcie magavideo !!!!!!!

  6. małaaa
    7 października 2010 @ 18:10

    też z chęcia obejrzę ten odcinak na megavideo:)

    czekamy, czekamy

  7. anusia
    7 października 2010 @ 18:27

    odcinek zapowiada się ciekawie , czekam z niecierliwością na link megavideo

  8. kasia
    7 października 2010 @ 19:18

  9. konrad
    7 października 2010 @ 19:20

    dzięki Kasia! Jesteś wporządku 🙂

  10. ola
    7 października 2010 @ 19:42

    konrad jest wdzięczny aleksandrze za rady jak postępować z majką tymczasem michał mówi matce o sfałszowanych testach dna i swoich podejrzeniach zdradza jej też że władysław i grażyna mieli romans lucyna umawia się na spotkanie z prawnikiem skruszony mężczyzna obiecuje jej zrobić wszystko co w jego mocy , by fortuna kazimierza pozostała w rękach rodziny ,a wnuczka odzyskała nazwisko michał czuje że , basia i majka po raz kolejny są wciągane w grę o rodzinny ,majątek

  11. anusia
    7 października 2010 @ 20:37

    a kiedy będzie na megavideo?

  12. monika
    7 października 2010 @ 21:00

    nie ma megavideo

  13. brytta
    7 października 2010 @ 21:00

    prosze o lineczka,czy ktos jest taki dobrutki,prosze

  14. Edi
    7 października 2010 @ 21:05

    prosze o megavideo plis

  15. Paula
    7 października 2010 @ 21:08

    Ja tez bardzo ladnie prosze o megavideo

  16. ania
    7 października 2010 @ 21:13

    Kiedy będzię na megavideo?

  17. Jula
    7 października 2010 @ 21:17

    Konwertuje się (80%) także cierpliwości 🙂 Swoją drogą to szkoda, że na onecie pokazali już końcową scenę ślubu, popsuli smaczek oglądania chociaż i tak każdy wiedział jak to się skończy. Ale gdyby nie te przedpremierowe zdjęcia można by chociaż poczekać na zaskoczenie suknią ślubną czy coś… a tak to karty odkryte… ale i tak miło się ogląda 😀

  18. ewe
    7 października 2010 @ 21:41

    piękni dajcie linka na mega 😀

  19. Gosia
    7 października 2010 @ 21:42

    i jak mega??

  20. Rzorżeta podnieta
    7 października 2010 @ 21:45

    gdzie mega wideo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  21. Lou
    7 października 2010 @ 21:51

    Dajcie megavideo, bo już się skręcam z niecierpliwości! 😛

  22. Paweł
    7 października 2010 @ 21:52

    Szybciej, bo zaraz mi się odłączy internet!

  23. brytta
    7 października 2010 @ 22:12

    mi tez juz sie konczy prad,mam tylkodo23,juz nie moge

  24. anusia
    7 października 2010 @ 22:13

    błagaaaaam o link

  25. majka
    7 października 2010 @ 22:13

  26. ewe
    7 października 2010 @ 22:18

    jestes super dzieki

  27. anusia
    7 października 2010 @ 22:26

    Boże MAJKA dzięki wielkie wielkie

  28. ola
    8 października 2010 @ 11:39

    kocham serial majka jest super

  29. ola
    8 października 2010 @ 18:41

    dobrze że michał sprowadził swojego pediatrę bo głupi konrad ma pediatrę ale głupiego i jego leki nie skutkują basia miała kolkę i michał zadzwonił do swojego pediatry i kupił basi dobry lek po którym mała ozdrowiała bo michała lek poskutkował a konrada dobrze że lucyna dowiedziała się o sfałszowanych testach i że za tym stoi aleksandra i dowiedziała się też o romansie grażyny i władysława

  30. ola
    8 października 2010 @ 18:43

    lucyna też wie o zapisie kazimierza że za tym stoi aleksandra

  31. Ania
    9 października 2010 @ 13:05

    fabuła jest oparta o absurd prawny, ale miło się ogląda

    nie można odebrać dziecku nazwiska tak po prostu, sąd by się na to nie zgodził, musiałaby być sprawa o zaprzeczenie ojcostwa

    poza tym -zakładając pewną fikcję, że odbieranie dziecku nazwiska jest superproste-to, że dziecko nie nosi nazwiska ojca nie znaczy że dzieckiem nie jest, więc ta ewentualna darowizna Kazimierza… [nie znam szczegółów, bo nie oglądałam od początku] jeśli np. mówi, że pod warunkiem, że Michał nie ma dzieci, to wiecie, Basia jest dzieckiem, są na to nawet testy dna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *