Skip to content

5 komentarzy

 1. mycha
  7 lutego 2010 @ 19:59

  no, no – super debiut – serial mnie wciągnął. Życzę sukcesów

 2. ewelina
  6 kwietnia 2010 @ 18:30

  wypłosz, który długo jeszcze nie będzie aktorką

 3. przeciwniczka Joanny osydy
  2 maja 2010 @ 13:45

  Faktycznie druga brzydula-! z tym ze tamta brzydula wyładniała a ta ????? hmmm jak ją będzie stać na to! poważna operacja! przede wszystkim na „rapciaty” chód( stopy układasz na zewnątrz) – anorektyczna budowa ciała ( a fuj!!! jeszcze takiego szczura nie widzieli w TV w filmie), i miny jak u ciotki Zenki kwaśne i zgorzkniałe . Aśka daj sobie spokój nie nadajesz się ze swoim wyglądem do TV jesteś koszmarna pomyłką!

  Pan producent -film fajny ale aktorka KOSZMAR!

 4. ania
  18 października 2010 @ 20:55

  :::::(do przeciwniczki):::::,,,,daj swoje zdjecie posmiejemy sie troszke,,,,Boze jacy ludzie z zazdrosci durni potrafia byc,,,, SUPER LUDZISKA GRACIE :

 5. Kasia
  25 października 2010 @ 23:45

  Ewelino i przeciwniczko a ktoś zmusza was do oglądania tego serialu??!!brak merytorycznej oceny tylko inwektywy i zawiść pewnie w zaciszu domowym oglądacie i pazury gryziecie ha ha jesteście wredne zawistne babsztyle!! Oglądamy ten serial prawie każdego dnia a dlaczego?
  1 nareszcie nowe twarze!mam dosyć Cichopkowej Kożuchowskiej i wielu innych na każdym kanale te same twarze program rozrywkowy -serial i znowu serial-program rozrywkowy
  2 wspaniale pokazany Kraków i jego klimat to dobra promocja dla miasta i zachęta by zrobić sobie wycieczkę w tamte rejony kraju
  3 dobra gra aktorów fabuła trzyma w napięciu
  4 przyjemnie posłuchać piosenki z czołówki i końca filmu
  5lubię oglądać Majkę może dlatego że podobna jest do mojej córki (nawet ten sam rocznik) ładna naturalna delikatna podobają mi się jej kwieciste stroje a zwłaszcza zielony kapelusz .Mam nadzieję że pseudostyliści z wa-wy jej nie popsują jak Kasię Cichopek. Tak trzymaj Joanno!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *