maj
05/10
Kasia Cerekwicka u „Majki”
Opublikowany: 5 maja 2010 11:00

17 maja w „Majce” zobaczymy wyjątkowego gościa. W produkcji telewizji TVN wystąpi znana piosenkarka i autorka tekstów muzycznych, Kasia Cerekwicka, która swoimi przebojami wielokrotnie powalała „Na kolana” i nieustannie udowadniała, że „Potrafi kochać”.

Piosenkarka na antenie radia RMF FM ogłosi konkurs na najlepszy tekst i muzykę do piosenki o miłości.

Majka (Joanna Osyda), słysząc tę informację wpadnie na genialny pomysł. Zachwycona wierszami Piotra (Jakub Bohosiewicz) i muzyką, w skrytości komponowaną przez Sabinę (Marta Ojrzyńska), zdecyduje się zgłosić ich twórczość i przedstawić jako duet. Oczywiście utrzyma wszystko w tajemnicy przed samymi zainteresowanymi. Ich piosenka okaże się bezkonkurencyjna. Trafi na nową płytę Kasi Cerekwickiej i zacznie być grana przez wszystkie rozgłośnie radiowe.

Wtedy to Sabina i Piotr, ku wielkiemu zaskoczeniu, dowiedzą się, że brali udział w konkursie i odnieśli zwycięstwo. Kilka dni później otrzymają zaproszenie na wspólny wywiad z piosenkarką i świętowanie uroczystej premiery utworu. Autorką piosenki „Wszystko, czego chcę od Ciebie”, premierowo wykorzystanej w serialu „Majka”, jest Kasia Cerekwicka. Utwór ten promuje jej nową płytę „Fe-Male”.

Kasia Cerekwicka Kasia Cerekwicka na planie serialu Kasia Cerekwicka na planie serialu

Piotr Olkowicz Kasia Cerekwicka na planie serialu

Wszystkie materiały audiowizualne dotyczące produkcji "Majka" pochodzą z oficjalnej strony majka.plejada.plSkomentuj


Jeśli masz swoją stronę www możesz w łatwy sposób umieścić na niej link do tego wpisu.
Wystarczy skopiować poniższy kod (Ctrl+C aby zaznaczyć)
Link będzie wyglądał tak: Kasia Cerekwicka u „Majki”